Kontaktujte nás

Koordinátor plánování

Zveřejněno: 26.4.2024
Lokalita: Plzeň město
Kontaktní osoba: Veronika Jančarová
Obor: plánování, výroba
Referenční číslo: 147

Popis pozice

  • Přiřazování pracovníků do jednotlivých výrobních operací
  • Predikce rizik v krátkodobém a střednědobém plánu, jejich aktivní prevence a navrhování opatření.
  • Přeplánování a v případě potřeby během směny.
  • Úzká spolupráce s týmy manipulace s materiálem a skladem.
  • Analytická i organizační podpora procesů plánování.
  • Práce na 1 směnu.

Požadujeme
  • Znalost všech aplikací Microsoft Office.
  • Znalost matematiky a statistiky.
  • Silné organizační schopnosti a schopnost řešit problémy.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodu, postačí z počátku písemná forma.
  • Zkušenosti s plánováním výroby a řízením zásob jsou výhodou.
Nabízíme
  • Možnost podílet se na nových a zajímavých projektech.
  • Naučit se spoustu nových věcí, ale i možnost uplatnit své znalosti a dovednosti v praxi.
  • 25 dnů dovolené.
  • Zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod. /týdně.
  • Příspěvek na stravování ve výši 120 Kč na den.
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1% ze mzdy, min. 300 Kč měsíčně.
  • Příspěvek 1000 Kč měsíčně na Sodexo kartu.
  • Příspěvek za doporučení nového zaměstnance.
  • 13. mzda.