Kontaktujte nás

Mzdová účetní

Zveřejněno: 7.11.2023
Lokalita: Plzeň + okolí 30 km
Kontaktní osoba: Hana Kopačková
Obor: finance
Plat: 45 - 55 000 Kč
Referenční číslo: 141

Popis pozice

  • Zpracovávat podklady ke mzdám a mzdy samotné v systému SAP.
  • Spravovat a aktualizovat data v SAP organizační struktuře.
  • Tvořit pracovněprávní a jiné dokumenty např. pracovní smlouvy, mzdové výměry a dohody o mzdách, dohody o ukončení pracovního poměru, potvrzení o zaměstnání aj.
  • Komunikovat s úřady – ZP, OSSZ, FÚ, Úřad práce.
  • Zpracovávat roční zúčtování daní.
  • Počítat náhrady ztráty na výdělku po dobu pracovní neschopnosti - pracovní úraz, nemoc z povolání.
  • Plánovat zdravotní prohlídky zaměstnanců.

Požadujeme
  • Min. SŠ vzdělání.
  • Praxi na pozici mzdové účetní alespoň jeden rok.
  • Znalost účtování mezd v návaznosti na účetnictví.
  • Znalost zákoníku práce a předpisů v oblasti mzdové problematiky.
  • Komunikační schopnosti, schopnost týmové práce a samostatnost.
  • Odolnost proti stresu.
  • Znalost práce na PC – Microsoft Office
  • Řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme
  • Motivující mzdové ohodnocení na základě zkušeností a znalostí.
  • Příspěvek na dojíždění 3,30 Kč/km.
  • Benefit za 100% docházku 1.500,-Kč.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění.
  • Až 6 dní dovolené navíc (v závislosti na počtu odpracovaných let).
  • MultiSport kartu.
  • flexibilní pracovní dobu, po dohodě v případě potřeby "homeoffice", aj.