Kontaktujte nás

Customer Query Administrator s němčinou

Zveřejněno: 4.4.2018
Lokalita: Plzeň město
Kontaktní osoba: Barbora Hanzlíková
Obor: administrativa
Referenční číslo: 123

Popis pozice

  • Tvým úkolem bude řešit krácení plateb z důvodu různých typů reklamací – identifikovat příčiny, zpracovávat je ve firemním a zákaznickém sytému a podnikat kroky k vyřešení situace.
  • Zpracovávat požadavky na změnu fakturovaných částek v důsledku reklamací nebo jiných důvodů v zákaznickém systému.
  • Zadávat příchozí platby do finančního systému na základě bankovních výpisů, identifikovat je a přiřazovat na účty zákazníků.
  • Poskytovat podporu týmu správy pohledávek.
  • Identifikovat a párovat související kreditní a debetní položky v účetním systému.
  • Spravovat data zákazníků ve finančním systému.
  • Udržovat kontakt s našimi kolegy a zákazníky v zahraničí.
  • Řešit problémy či požadavky zákazníka a managementu.
  • Vytvářet nebo aktualizovat manuály.
  • Reportovat nadřízenému.

Požadujeme
  • Schopnost komunikovat převážně písemně v německém jazyce - na úrovni B1-B2, alespoň základy AJ.
  • Vzdělání nebo praxi v oblasti financí velkou výhodou.
  • Kladný vztah k číslům.
  • Vynikající práci s MS Excel - vyhledávací funkce, vzorce, tabulky.
  • Schopnost efektivně pracovat s daty z interních i zákaznických systémů v různých formátech.
  • Pečlivost a přesnost, udržení pozornosti při déletrvajícím zadávání dat do systému.
  • Schopnost identifikovat nedostatky v nastavených procesech, navrhnout a zavést řešení.
  • Schopnost týmové spolupráce a ochota k vzájemnému zástupu s ostatními členy týmu.
  • Zkušenost s prací v účetních systémech výhodou.
Nabízíme
  • Zajímavou práci ve firmě s pozitivní firemní kulturou, která je založená na úctě k zaměstnancům a k jejich práci.
  • Pracovní místo v moderních kancelářích ve výborné lokalitě v centru Plzně.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance 25.000 Kč.
  • Roční odměnu ve výši jedné měsíční mzdy.
  • Placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna.
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč (s dotací ve výši 40 Kč).
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání zdarma.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Zvýhodněné telefonní tarify od T-mobile.
  • Firemní akce.