Kontaktujte nás

Inženýr dodavatelské kvality (Aj x Nj)

Zveřejněno: 27.3.2018
Lokalita: Plzeň + okolí 15 km
Kontaktní osoba: Barbora Hanzlíková
Obor: dodavatelská kvalita
Referenční číslo: 122

Popis pozice:
Inženýr kvality dodavatelů je zodpovědný za podporu zaměstnanců reklamací a za případné spolurozhodování či společné posuzování oprávněností reklamací nakupovaných dílů. Zároveň je zodpovědný za provádění hodnocení dodavatelů, jejich sledování a průběžné vyhodnocování kvalitativní způsobilosti, návštěv, technickou podporu a rozvoj dodavatelů, provádění problémových analýz, procesních auditů apod.

Požadujeme:
  • SŠ technického zaměření (obor strojní inženýrství, výrobní technologie, plasty, materiálové inženýrství atd.) nebo alternativní vzdělání s odpovídajícími zkušenostmi
  • v oblasti QM
  • 3-5 let zkušeností v automobilovém průmyslu, z toho minimálně 2 roky v managementu kvality nebo v managementu procesů
  • Schopnost týmové spolupráce, komunikativní schopnosti, samostatnost a schopnost osobního úsudku
  • Zdravotní způsobilost – zrak
  • Osobní spolehlivost, čestnost, spravedlnost
  • Mlčenlivost týkající se důvěrných informací
  • Znalost minimálně 1 cizího jazyka, německého, případně anglického jazyka na úrovni B2
  • Znalost/zkušenost s užíváním nástrojů kvality, 8D, 5x proč, Ishikawa,
  • Znalost PFMEA, kontrolní plán, Vývojový diagram , SPC, APQP, PPAP
  • Certifikát VDA 6.3 – Modul A + Modul B2 + Modul C (zkouška) dle ČSJ nebo jiné akreditované společnosti
  • Znalost techniky vzorkování EMPB/PPAP, povědomí o systému kvality (VDA 2, ISO/TS16949, VDA 6.3)
  • Jistý v ovládání programů Microsoft Office
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • NÁPLŇ PRÁCE:
  • Podpora oddělení „dodavatelských reklamací, společné posuzování oprávněnosti reklamací ve spolupráci s pracovníkem reklamací v případě nejasností nebo v případě zamítnutí ze strany dodavatele
  • Podpora a rozvoj dodavatelů
  • Provádění hodnocení dodavatelů a průběžné vyhodnocování a sledování kvalitativní způsobilosti dodavatelů
  • Provádění problémových analýz, potenciálních analýz, procesních auditů a jiných návštěv dodavatelů za účelem prokázání kvalitativní způsobilosti dodavatele
  • Vedení jednání s dodavateli
  • Poptávání dokumentace pro vzorkování nakupovaných dílů, uvolňování dokumentace/dílů dodavateli v závislosti na termínech
  • Tvorba a aktualizace BOM-listu
  • Plánování a provádění rekvalifikace nakupovaných dílů ve stanovených intervalech
  • Archivace dokumentace vzorkování a odkladových vzorků nakupovaných dílů
  • Spolupráce se vstupní kontrolou při uvolňování prvních dodávek nakupovaných dílů
Nabízíme:
  • prémie za 100% docházku
  • příspěvek na dopravu
  • prémie za pracovní výročí
  • možnost kariérního růstu
  • vzdělávací kurzy
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • dovolenou navíc za odpracované roky