Kontaktujte nás

Projektový inženýr (Aj x Nj)

Zveřejněno: 27.3.2018
Lokalita: Plzeň + okolí 15 km
Kontaktní osoba: Barbora Hanzlíková
Obor: projektový engineering
Referenční číslo: 121

Popis pozice:
Hledáme kandidáta, který umí plynně anglicky, nebo německy. Kandidát bude člen vývojového oddělení. Cílem je úspěšný transfer výzkumů vývoje a předsériové výroby produktů pro konkrétní zákazníky a projekty do předsériové výroby v rámci firmy.

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Pokročilá znalost MS Office, znalost SAP výhodou
  • Zkušenosti s vedením projektu
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Týmový hráč
  • Odolnost vůči stresu
  • Znalost FMEA a schopnost číst technické výkresy
  • NJ a/nebo AJ na komunikativní úrovni
  • 2 roky praxe na obdobé pozici (min. 1 rok v automobilovém průmyslu)
  • NÁPLŇ PRÁCE:
  • optimalizace nákladů, komunikace s centrálním odbytem
  • reakce na požadavky zákazníka týkajících se změn
  • optimalizace výrobních procesů a informovanost o předsériové výrobě
  • optimalizace výrobních postupů dle požadavku zákazníka
  • koordinace převzetí speciálního nářadí z do předsérie z centrály
  • koordinace uvolnění předsériových a sériových dílů k zákazníkovi
  • spolupráce na stabilizace výrobních postupů
Nabízíme:
  • prémie za 100% docházku
  • příspěvek na dopravu
  • prémie za pracovní výročí
  • vzdělávací kurzy
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • dovolenou navíc za odpracované roky