Kontaktujte nás

Lídr materiálového plánování

Zveřejněno: 2.5.2018
Lokalita: Plzeň + okolí 30 km
Kontaktní osoba: Barbora Hanzlíková
Obor: plánování
Referenční číslo: 116

Popis pozice:
Leader materialového plánování je pozice úzce spjatá s výrobou, spojená s dohledem na optimální tok materiálu. Pozice vyžadující koordinaci týmu plánařů, zajištění a koordinace transportu materiálu a jeho vnitřní logistiky. 1. Koordinace týmu materiálového plánování 2. Zpracování dat pro nákup materiálu v plánovacím systému 3. Zajištění dostatečného množství materiálu v požadovaném množství a čase pro plynulý chod výroby 4. Komunikace s dodavateli 5. Interní a externí komunikace 6. Kreativní spolupráce při řešení technických problémů, optimalizace procesů

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání (strojírenství výhodou)
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • zkušenosti na pozici plánování a objednávání materiálu ve výrobní společnosti min. 2 roky, popřípadě alespoň 1 rok na pozici leadera
  • uživatelská znalost balíčku MS Office (Word, Excel - kontingence, Vlookup apod., PowerPoint)
  • organizační a komunikační dovednosti, analytické myšlení
  • schopnost spolupracovat a komunikovat napříč výrobními úseky
  • pečlivost, samostatnost, disciplína
  • aktivita, energičnost, pozitivní přístup
Nabízíme:
  • Pracovní prostředí s důrazem na vzájemný respekt a spolupráci
  • Přátelské non-automotive prostředí s dostatkem času pro svou rodinu nebo osobní život
  • Samostatnost a maximální podporu ze strany vedení
  • Osobní rozvoj podpořený velkými investicemi do vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, obědy zdarma, příspěvky na dopravu, káva a nápoje zdarma aj.